Premiera:
Reakcja Techniczna – Electronic music is my life:))

Po 15 latach bytności w Lubelskim eterze i 3 letniej przerwie ,,Reakcja Techniczna” powróciła. 21 stycznia 2014 na antene Lubelskiego Radia Freee gdzie do stycznia 2017 r można było ponownie usłyszeć dźwięki tej już kultowej audycji. Od lutego 2017 Reakcja nadawana jest w Radiu Polska Live!

Program ma na celu propagowanie szeroko pojętej muzyki elektronicznej oraz dj, producentów, a także wydarzeń związanych ze scena klubową.

To megacybernetyczna transfuzja dla waszych uszu i mózgów. Co tydzień uraczymy Was klimatami house, techno, progressive, trance, breakbeat, electro, minimal czy chillout.
Dj-e miksujący na żywo. Najnowsze produkcje polskich i zagranicznych artystów. Informacje o imprezach w regionie jak i całym kraju. Bilety. ,,Reakcja Techniczna” to program dzięki, któremu przez 120 min przeniesiesz się w świat prawdziwego clubbingu. To program, na którym wychowało się pokolenie electronicznej sceny muzycznej w Lublinie. Od początku nad treścią i zawartością muzyczną czuwa jeden z pionierów Lubelskiej sceny Dj ALAN WHITE.


Zapamiętaj!!!!! Każdy poniedziałek 22.00-0.00 Electronic music is my life:))

Komentarze