Tegoroczna odsłona kampanii „BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa” ruszyła pełną parą!

Fundacja Onkocafe rozpoczyna kolejną odsłonę akcji „BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa”. Akcję rozpoczęła profesjonalna sesja zdjęciowa do kalendarza „Power of Community 2018”, w której udział wzięli crossfitowcy z całej Polski.

Na tę okazję gdyńska torpedownia na Babich Dołach zamieniła się w wyjątkowy plan zdjęciowy, na którym 12 wysportowanych mężczyzn pozowało w szczytnej sprawie – dla kobiet chorych na zaawansowanego raka piersi. Po raz pierwszy, wśród nich pojawił się również zwycięzca specjalnego naboru. W ramach akcji „Zostań 12-tym miesiącem wyjątkowego kalendarza i wesprzyj kobiety z rakiem piersi” zgłosiło się wielu mężczyzn, którzy udziałem w sesji zdjęciowej chcieli pokazać solidarność z kobietami chorymi na raka piersi.

Jak co roku, ciepłe przyjęcie kampania otrzymała również od mediów. Liczne publikacje oprócz informacji o kampanii, jej idei, jaką jest wsparcie dla kobiet z rakiem piersi, zwracały również uwagę na profilaktykę, a także na to jak ważna dla kobiety w trudnych chwilach jest obecność mężczyzn i ich wsparcie.

Kampania nie byłaby możliwa bez Waszego wsparcia! Dziękujemy bardzo serdecznie, że po raz kolejny zdecydowaliście się włączyć w realizację akcji „BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa”. Wierzymy, że wspólnymi siłami nasza praca przełoży się na realne i konkretne wsparcie dla chorych kobiet i ich bliskich. Mamy także nadzieję, że dzięki naszym działaniem coraz więcej mężczyzn będzie wspierać kobiety i zachęcać je do okresowych badań.

Kolejny raz udowadniamy, że kobiecy biust, to także męska sprawa!

Wydarzeniu, po raz kolejny patronuje Radio Polska Live!

 

Komentarze