Ed Sheeran w Carpool Karaoke. Artysta pobił swój rekord

Nowy odcinek Carpool Karaoke z Edem Sheeranem podbija Internet. Razem z prowadzącym Jamesem Cordenem podczas jazdy samochodem zaśpiewali m. in. „Shape Of You”. Utwór tak rozemocjonował obu panów, że Sheeran skierował swoją rękę między nogi Jamesa. Wokalista pobił też dość nietypowy rekord.

–  Mówiłem, że to seksowna piosenka” – krzyczał zszokowany James po tym jak zaraz po wyśpiewaniu „Shape of You” Sheeran skierował swoją rękę między jego nogi. Duet zaśpiewał także piosenkę „Sing” przy której prowadzący nie powstrzymał się przed rapowaniem  oraz piosenkę What Makes You Beautiful zespołu One Direction.  Wydawało się, że panowie są stworzeni do wspólnej jazdy, bo bawili się naprawdę wyśmienicie.

Ed podczas programu wyznał, że zgodnie z postanowieniem wciąż nie używa telefonu komórkowego. . – Tylko e-maile. W ogóle nie mam telefonu. Miałem przez jakieś dwa tygodnie, ale go nie ładowałem. – przyznał wokalista.

Na koniec James rzucił Sheeranowi wyzwanie chcąc sprawdzić czy prawdą jest, że muzyk potrafi zmieścić w buzi 47 ciasteczek Maltesers. Okazało się, że nie…bo zmieścił ich tam aż 55! Tym samym Ed Sheeran pobił swój własny, nietypowy rekord. Nie wiadomo czy umiejętność ta przyda mu się w przyszłości, jednak gratulacje się należą.

eska.pl/youtube.com/W.J.

Foto: flickr.com/NRK P3

 

Komentarze