KONKURS w Muzycznym Eterze

Słuchaczu! Widzu! KONKURS!

Zagłosuj na utwór/zespół, który podobał Ci się najbardziej! Zwycięzca będzie miał fajnie – nagramy mu singiel w profesjonalnym studiu muzycznym! Poza tym zobaczycie jego koncert na żywo na scenie Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku (relacja live na www.polskalive.pl).

Jedyne co musisz zrobić to polubić nasz fanpage na Facebooku TUTAJ i zagłosować poniżej!

Konkurs trwa do 1 marca do godz. 16.00

Oto wykonawcy, którzy wezmą udział w konkursie:

 

Kuba Gosk - Obstaculos

Nazywam się Jakub Gosk. Mam 18 lat i chodzę do warszawskiego liceum. Przygodę z muzyką rozpocząłem w wieku 8 lat, kiedy dostałem pierwszą gitarę, jednak dopiero w 2013 roku, gdy w moje ręcę wpadł stary Stratocaster wujka, na dobre rozpocząłem naukę gry na tym instrumencie. Przez te 4 lata rozwijałem swoją pasję ćwicząc, komponując, gromadząc sprzęt muzyczny oraz koncertując z zespołem. Realizuję się również nagrywając własne kompozycje.

Odtwórz:

15 %

Daniel Dahan i Jurek Chrupek – Guajira a mi Madre

Chodzimy razem do liceum i postanowiliśmy zrobić wspólnie projekt muzyczny inspirowany gitarzystą Raulem Funesem. Daniel na codzień uczy się w szkole muzycznej II st., kiedy Jurek odpoczywa od nauki do matury grając na bębnach.

Odtwórz:

5 %

Zespół Empyre – Prelude To Madness

Jesteśmy zespołem grającym muzykę z pogranicza progresywnej i programowej. Słychać w nas inspiracje takimi bandami jak Opeth czy Tool, ale również muzyką klasyczną i jazzem. Jest nas na razie czterech – gitara, klawisz, bas i perkusja, ale poszukujemy wokalisty. Za nami pierwszy poważniejszy występ na festiwalu UFO Openstage i wydanie singla – Prelude to Madness. Gramy razem od września.

Odtwórz:

38 %

Zespół Aquilla – Zero

Nazywamy się Aquilla, w obecnym składzie gramy od około pół roku. Do zespołu należą: wokalista – Blash Raven, gitarzysta rytmiczny – Michael Hexx, gitarzysta solowy – Stan Glacier, basista – Slav Steeler oraz perkusista – Pete Slammer. Do naszych muzycznych inspiracji należy szeroko pojęta fala New Wave of British Heavy Metal reprezentowana przez Tokyo Blade, Parasite czy Virtue oraz stosunkowo nowe zespoły speed metalowe jak Skull Fist czy Stallion. Jak najbardziej mamy zamiar kontynuować granie w przyszłości, a co więcej planujemy ściśle związać z tym nasze życie. Uważamy że powinniśmy wygrać ponieważ posiadamy niezbędne do grania umiejętności i co ważniejsze pomysły, ale to pieniądze stoją nam na drodze do realizacji naszych marzeń.

Odtwórz:

35 %

Julia Robinson – Groszki i Róże

Występowała jako wokalistka w koncertach Studia Artystycznego przy Teatrze Buffo. Jej talent został doceniony przez Macieja Pawłowskiego, kierownika artystycznego Teatru Muzycznego Roma w Warszawie, gdzie otrzymała swój pierwszy profesjonalny angaż jako wokalistka w spektaklu „Najlepsze z Romy”. Swoje umiejętności wokalne kształciła pod okiem takich wybitnych pedagogów jak: Elżbieta Zapendowska (piosenka autorska), Agnieszka Wilczyńska (jazz) i Ewa Iżykowska (musical). Nagrała płytę demo z piosenkami – coverami w Studiu Accantus. Zdobyła również doświadczenie występując jako solistka ze znanymi muzykami jazzowymi w klubie jazzowym Smalls Jazz Club w Nowym Yorku. Od 12 lat uczęszcza do szkoły muzycznej przygotowując się do zawodu profesjonalnego muzyka.

Odtwórz:

7 %

Komentarze