Nowy „Pitbull” w reżyserii Władysława Pasikowskiego. W filmie zagra Marcin Dorociński i wiele innych gwiazd

Na swoim profilu Facebook, Marcin Dorociński ogłosił, że zagra w najnowszym w filmie z serii „Pitbul” w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Roboczy tytuł obrazu to „Pitbull: Ostatni Pies”.

Marcin Dorociński przesłał na swoim oficjalnym profilu zdjęcie scenariusza „Pitbull: Ostatni Pies”.  Nie ukrywał zachwytu wobec scenariusza i obsady aktorskiej. W filmie zagrają popularni aktorzy: Marian Dziędziel, Krzysztof Kiersznowski, Iza Kuna, Krzysztof Materna, Adam Woronowicz, Cezary Pazura, Rafał Mohr, Katarzyna Nosowska, czy Dorota „Doda” Rabczewska. Mija ponad 10 lat, jak Marcin Dorociński grał w filmie „Pitbull” postać o pseudonimie „Despero”.

Obraz nie będzie reżyserowany przez Patryka Vegę ze względu na to, że nie mógł zgodzić się na udział w nim Doroty „Dody” Rabczewskiej . On, Maja Ostaszewska, Tomasz Oświeciński i Piotr Stramowski zrezygnowali z pracy nad nowym „Pitbullem”. Reżyserie filmu przejął Władysław Pasikowski, znany polskiej widowni z wielu klasyków kina sensacyjnego jak: „Psy”(1992), „Demony wojny wg Goi” (1998), czy „Operacja Samum” (1999).

Informacje o tym, że pracę nad nowym „Pitbullem” przejmuje Władysław Pasikowski, podał producent filmu, Emil Stępień:

„Z wielką satysfakcją chciałbym podzielić się ze wszystkimi sympatykami marki „Pitbull” oraz uczestnikami rynku kinematografii następującą informacją: czuję się zaszczycony, że przy kolejnej części „Pitbulla” będę współpracował z jedną z najbardziej uznanych osobowości w branży filmowej w Polsce – Panem Władysławem Pasikowskim.” – napisał w oświadczeniu.

Data premiery filmu nie jest jeszcze znana.

 

onet.pl/M.Mi

foto: Ja Fryta/CC BY-SA 2.0/Wikimedia Commons

Komentarze