The Sims 4 na smartfony

Gra symulacyjna do tej pory dostępna tylko na komputery, teraz pojawiła się w wersji na smartfony. Na razie do ściągnięcia jest tylko w Brazylii,  jednak za chwilę pojawić ma się na platformach Android i iOS.

Najpierw  Grand Theft Auto 4 a teraz The Sims. Powoli zaczynamy przyzwyczajać się, że gry komputerowe przenoszone są na ekrany naszych telefonów. Wcześniejsze wersje gry The Sims „The Sims Freeplay” i „The Sims Social” miały ograniczony gameplay i w niewielkim stopniu przypominały niesamowite serie znane z monitorów. Teraz ma być inaczej.

Będzie to możliwe dzięki rozwojowi smartfonów. Mobilna wersja gry zaprezentuje nam bardziej rozbudowane opcje. Wszystkie najlepsze opcje zostaną przeniesione. Na początku wybierać będziemy wygląd i cechy charakteru naszej postaci, następnie zbudujemy dom i będziemy mogli prowadzić ją przez życie mając do wyboru wiele ścieżek kariery.

Prawdopodobnie wersja mobilna będzie posiadać opcję trybu wieloosobowego. Będzie dystrybuowana w modelu free-to-play z mikropłatnościami.

Tym razem słynne kody „klapaucius” „!;!;!;!;” i „rosebud” raczej nie zadziałają.

noizz.pl/youtube.com/W.J.

Foto: flickr.com/BagoGames

 

Komentarze