Walentynki: Jak je kreatywnie spędzić?

Popularne święto wymaga coraz to nowych pomysłów na to, jak je spędzić. Kolacja przy świecach? To już nie wystarczy!

14 lutego to dzień św. Walentego, popularne walentynki. Dzień ten, w kulturze zachodniej uchodzi za święto zakochanych. Mało kto dziś wie, że słowiańskim odpowiednikiem walentynek była tzw. noc Kupały.

Wraz z zakorzenieniem się walentynek w Polsce stajemy się coraz bardziej wybredni, jeśli chodzi o świętowanie dnia zakochanych. Są jednak pewne pomysły, które mogą okazać się strzałem w dziesiątkę!

KOLACJA PRZY ŚWIECACH?

Nie samo spożywanie musi być tutaj atrakcją. Gotowanie może dostarczyć Wam jeszcze więcej zabawy, zwłaszcza jeśli np. założycie seksowne fartuszki (lub w ogóle ich nie nałożycie). Później możecie się wzajemnie nakarmić tym co ugotowaliście.

ESCAPE ROOM

To obecnie bardzo popularna forma spędzania wolnego czasu. Jesteście zamknięci w pokoju, z którego nie możecie się wydostać? Czeka Was szereg łamigłówek do rozwiązania? To pobudza wyobraźnie jak nic innego!

MASAŻ EROTYCZNY

Nie trzeba się aż tak dobrze na tym znać, by wymasować swoją partnerkę/partnera tak by sprawić dużo przyjemności. Wyobraźnia plus porady, które znajdziecie chociażby w Internecie pomogą Wam dokonać cudów.

Niezależnie od tego co wybierzecie pamiętajcie o dwóch rzeczach: maksimum wyobraźni oraz Radio Polska Live! grające w tle!

Życzymy Wam wspaniałych walentynek!

Komentarze