Audioriver 2018 – ruszyła sprzedaż karnetów

W poniedziałek ruszyła sprzedaż karnetów na 13. edycję płockiego Festiwalu Audioriver. Impreza odbędzie się 27-29 lipca 2018 roku.

Amatorzy dobrej zabawy na płockiej plaży od dziś mogą kupić pierwsze karnety na festiwal. – Pozostawiając koszt pierwszej puli karnetów na niezmienionym od dwóch lat poziomie, chcieliśmy zrobić ukłon w stronę festiwalowej społeczności Audioriver – tych, którzy mają do nas zaufanie i już wiedzą, że chcą do nas dołączyć w lipcu 2018 – mówi organizator festiwalu Piotr Orlicz. – Wsparcie naszych najwierniejszych fanów, którzy z wielomiesięcznym wyprzedzeniem i entuzjazmem podejmują decyzje, że w ostatni weekend lipca zbiegną po schodkach na plażę jest dla nas bardzo ważne – pozwala nam strategicznie planować lineup i produkcję oraz potwierdza, że to co robimy ma sens!” – dodaje Marta Berto, któa odpowiada za komunikacje festiwalu.

Audioriver organizowany jest od 12 lat. Piątkowy i sobotni wieczór to sety dj-skie i live acty na plaży nad Wisłą. Impreza łączy w sobie wiele muzycznych gatunków: techno, house czy drum&bass a nawet pop, hip-hop czy rock. W niedzielę, już bez piasku, ale za to w promieniach słońca można bawić się lub odpoczywać w wyjątkowej lokalizacji i scenografii, która co roku ujawnia coraz ciekawsze oblicze.

muzyka.onet.pl/B.A.

Foto: Yves6/CC BY-SA 3.0/Wikimedia Commons

Komentarze