Nowy teledysk MaRiny. Artystka szukała tancerzy na YouTube

„Takin Ya’ Rock Out” jest najnowszym singlem promującym płytę „On My Way” MaRiny. Wraz z nowym albumem artystka opublikowała premierowy teledysk, który znalazł się już w serwisie YouTube.

MaRina poszukiwała tancerzy do swojego najnowszego klipu za pomocą strony YouTube. Do teledysku zaprosiła takich artystów jak Eric Kidd Strobe Bossett aka frenchiebabyy, Anya Javakush Javakhishvili, Denzel Koozi Harris, Felix Badbonez Gonez, NonStop, Justin Turfbiebe Sakamoto.

– Poszukiwaliśmy na Youtube niekonwencjonalnych tancerzy, zajawkowiczów z ulicznym vibem. Trafiliśmy na ekipę Triple Jointed i mimo iż jest to ich pierwszy klip, cieszę się z podjętego ryzyka. Genialnie oddali miejski charakter tego kawałka. Wciąż mam ciary, jak widzę, co wyprawiają ze swoimi ciałami. Musicie to zobaczyć. – powiedziała w wywiadzie wokalistka. Klip „Takin’ Ya Rock out” to drugi singiel promujący nowy album studyjny Mariny „On my way”.

Poza najnowszą płytą, MaRina wydała album Hard Beat w 2011 roku. Jest wykonawczynią licznych singli. Niektóre z nich gościły w ścieżce dźwiękowej do serialu „39 i pół”. Artystka poza muzyką, zajmuje się również aktorstwem, grała we wspomnianym „39 i pół”, czy „Usta, usta”.

 

ONET.PL/M.Mi

Ja Fryta /Marina Łuczenko/CC BY-SA 2.0/Wikimedia Commons

Komentarze