Rafał Brzozowski prowadzącym kultowego teleturnieju

Legendarne „Koło Fortuny” wraca po 8 latach na antenę Telewizji Polskiej. Program trafił na ekrany telewizorów w 1992 roku. Data premiery „Koła Fortuny” nie jest jeszcze znana. Wiemy natomiast, że jego prowadzącym będzie Rafał Brzozowski.

– Program ma bardzo dużą popularność w Stanach Zjednoczonych, w Niemczech, w Hiszpanii i jest też legendarnym projektem w naszym kraju, więc teraz „Koło fortuny” powraca. Same zasady będą niezmienne. To, co było kiedyś, czyli podawanie literek, to będzie to samo. Zmienia się za to studio; zostanie ono zrobione w nowoczesny sposób. Będzie też więcej publiczności, interakcji z publicznością oraz muzyka na żywo. Przez to, że zmieni się oprawa, to i formuła lżejsza. Mamy do wygrania dosyć wysokie nagrody, a będzie to samochód (codziennie) oraz nagrody rzeczowe czy pieniężne. Mam możliwości muzyczne, których inni prowadzący nie mają, więc cieszę się, że to poprowadzę. Jest to coś nowego i chciałbym spróbować swoich sił. Ja też nie chcę być Wojciechem Pijanowskim tylko Rafałem Brzozowskim. Jeśli więc wejdę w program, w którym będę mógł coś zanucić, to będę się czuł jak w swoim butach – powiedział piosenkarz w rozmowie z serwisem Plejada.pl
Program ma być emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku, prawdopodobnie o godzinie 18.00. Trwają poszukiwania współprowadzącej. – Myślę, że nie będzie to znana dziennikarka, a nowa, bardzo ładna dziewczyna – komentował Brzozowski.

cgm.pl/M.M
Bieniecki Piotr/CC4.0/Wikimedia Commons

Komentarze