Jej Perfekcyjność – wtorek 22:00

Powraca jedyne show LGBT w Polsce – Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka!

PREMIERA – 10 PAŹDZIERNIKA O 22:00

Barwna, transseksualna aktywistka powraca do sieci! Kontrowersyjne tematy, zaskakujący goście i (bardzo) niespodziewane sytuacje! Zapraszamy na trzeci sezon show Jej Perfekcyjności!

W godzinnym programie gości osoby ze świata sztuki, polityki, nauki i mody. program nadawany jest na żywo ale jego nagrania można znaleźć potem w formie podcastów na JejPerfekcyjnosc.pl oraz na kanale YouTube.

W pierwszym sezonie gośćmi talk-show byli m.in. Damian Nowacki, Patryk Chilewicz, Yga Kostrzewa, duet KaDo, Marta Konarzewska, Joanna Erbel  oraz Madox  i drag queer Charlotte . W drugim sezonie, który rozpoczął się w październiku 2016, gośćmi byli m.in. prof. Monika Płatek, biskup Szymon Niemiec, Krystian Legierski, Piotr Guział, Barbara Nowacka, Dżaga, Joasia Gąska, Wiktor Korszla, duet Jakub & Dawid, Betty Q  czy też Radek Pestka .


Gościem premierowego odcinka będzie Karol Radziszewski – polski artysta, malarz, performer, publicysta, autor instalacji, akcji, fotografii i filmów wideo.

Absolwent Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dwukrotny stypendysta Ministra Kultury (2002, 2006), laureat nagrody 5, 10 i dalej im. Marcina Kołodyńskiego w 2006 roku i głównej nagrody III edycji konkursu Samsung Art Master. Otrzymał Paszport „Polityki” w kategorii sztuki wizualne za rok 2009.
Brał udział w wielu wystawach zbiorowych. Ma na swoim koncie również prezentacje indywidualne. Najważniejsze to wystawa „Pedały” prezentowana w prywatnym mieszkaniu w Warszawie, Biuro w Zachęcie oraz Dom – Blok – Ulica w warszawskiej Galerii Program. Wybór jego polaroidowych fotografii z cyklu Lubiewo stanowi ilustrację czwartego, złotego wydania powieści Michała Witkowskiego „Lubiewo”.
Radziszewski jest założycielem, wydawcą i redaktorem naczelnym magazynu DIK Fagazine. Prowadzi blog z polaroidowymi autoportretami.

Kim jest Jej Perfekcyjność? KLIKNIJ TU.

Nie widziałeś poprzedniego sezonu? KLIKNIJ TU.

Komentarze